AquaSky LED 3.0, oświetlenie do akwarium, 27W, 91,4-122,8cm, bluetooth

FV-6546

Nowy produkt


JM: SZT
EAN: 015561166546
HSCODE: 94054239000
Producent: Hagen
Kod producenta: 16654
Marka: Fluval
Status: REG

Więcej szczegółów

Opis

Zwierzęryby
No foodakcesoria

Więcej informacji

Fluval AquaSky LED 3.0, oświetlenie do akwarium, 27W, 91,4-122,8cm– inteligentne oświetlenie akwariowe nowej generacji

Fluval AquaSky LED 3.0 to nowoczesne oświetlenie akwariowe, które zapewnia pełną kontrolę nad wyglądem zbiornika dzięki możliwości dostosowania kolorów, jasności i efektów świetlnych. Zaawansowane diody RGB + podwójne białe LED pozwalają stworzyć wyjątkową atmosferę w akwarium, podkreślając naturalne barwy ryb i roślin.

Lampa oferuje programowalny 24-godzinny cykl światła, który wiernie odwzorowuje rytm natury – od wschodu słońca po nocne światło księżyca. Obsługa odbywa się wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej FluvalConnect, z wykorzystaniem łączności Bluetooth i Wi-Fi (2.4 GHz).

Najważniejsze cechy:
• RGB + podwójne białe diody LED – pełna kontrola nad kolorem i intensywnością światła, by wydobyć naturalne barwy roślin i ryb.
• Możliwości regulacji przesuwnych wsporników- bez trudu zamontujesz lampę na akwariach o szerokości od 91,4 do 122,8 cm. Zintegrowane z lampą, wsporniki bardzo łatwo dopasujesz do szerokości swojego akwarium, także tego o niestandardowych wymiarach.
• Dynamiczne efekty świetlne – burza, zachmurzenie, wschód i zachód słońca, światło księżyca – twórz realistyczne scenerie wodne.
• Programowalny cykl dobowy (24h) – automatyczne zmiany światła dopasowane do naturalnych rytmów dnia i nocy.
• Sterowanie przez aplikację FluvalConnect – prosta obsługa za pomocą Bluetooth i Wi-Fi (2.4 GHz), bez dodatkowych kontrolerów.
• Odporność IP67 – wysoka ochrona przed wodą, wilgocią i kurzem – idealna do użytku nad otwartym zbiornikiem.
• Uniwersalne opcje montażu – w zestawie rozsuwane wsporniki, klipsy pod pokrywę oraz adapter T5/T8.
• Niemiecka jakość – precyzyjne wykonanie i trwałe materiały, w tym szkło optyczne i aluminiowa obudowa dla efektywnego odprowadzania ciepła.
• Idealna do akwariów słodkowodnych, roślinnych i paludariów – wszechstronność i niezawodność w jednym urządzeniu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz ocenę

AquaSky LED 3.0, oświetlenie do akwarium, 27W, 91,4-122,8cm, bluetooth

AquaSky LED 3.0, oświetlenie do akwarium, 27W, 91,4-122,8cm, bluetooth


JM: SZT
EAN: 015561166546
HSCODE: 94054239000
Producent: Hagen
Kod producenta: 16654
Marka: Fluval
Status: REG