Więcej informacji
Przedstawiamy elegancką torebkę na woreczki na odchody Barry King, wzór EQUILIBRE – idealny dodatek do smyczy i obroży z tej samej serii, tworzący stylowy i funkcjonalny komplet. To nie tylko oryginalnie zaprojektowany gadżet, ale również praktyczny dodatek, który ułatwi codzienne spacery z pupilem.
Wykonana z najwyższej jakości skóry naturalnej, torebka zachwyca swoim luksusowym wyglądem i trwałością. Mały, delikatny karabińczyk umożliwia łatwe przymocowanie etui do smyczy, paska, plecaka lub torebki, dzięki czemu zawsze masz woreczki pod ręką i nie musisz obawiać się, że zapomnisz ich wziąć z domu.
Torebka mieści 1 standardową rolkę woreczków na odchody, a jej uzupełnienie jest szybkie i proste dzięki wygodnemu zapięciu. Na dole znajduje się otwór, który umożliwia łatwe wyciąganie woreczków, bez potrzeby rozwijania całej rolki. Funkcjonalność, wygoda i elegancja w jednym!
Główne cechy torebki na woreczki EQUILIBRE:
• Stylowy design: Doskonałe uzupełnienie smyczy i obroży z serii EQUILIBRE, eleganckie i nowoczesne.
• Praktyczny karabińczyk: Łatwe mocowanie do smyczy lub innych akcesoriów, zawsze pod ręką.
• Wygodne użytkowanie: Otwór na dole do łatwego wyciągania woreczków, szybkie uzupełnianie rolki dzięki prostemu zapięciu.
• Wytrzymałość i elegancja: Wykonana z naturalnej skóry, która gwarantuje trwałość i wyjątkowy wygląd.
Wybierz torebkę EQUILIBRE i dodaj odrobinę stylu do codziennych spacerów z Twoim psem!