FLOCKEN MIXER 3kg Zobacz większe

FLOCKEN MIXER 3kg

HD-7752

Nowy produkt

EAN: 4001967047752
HSCODE: 23091051
Producent: InterQuell
Linia produktowa: Flocken
Marka: HappyDog
Status: DWY

Więcej szczegółów

Opis

Zwierzępsy
Foodkarmy

Więcej informacji

Happy Dog
FLOCKEN MIXER 3kg
Wegetariański dodatek dla wszystkich rodzajów mięsa.
Happy Dog FlockenMixer są idealnymi płatkami dla psów do mieszania z mięsem. Mięso jest wartościowe, ale nie pełnowartościowe. Elementem zbilansowanego odżywiania psa jest także wysoko strawialna dieta roślinna z jej substancjami aktywnymi i balastowymi. Happy Dog FlockenMixer są odpowiednimi do mieszania z mięsem, ponieważ są łatwostrawne, zawierają pełnoziarniste płatki, warzywa, zioła i są wzbogacone wszystkimi niezbędnymi witaminami i minerałami. Są one idealnym dopełnieniem każdego mięsnego posiłku twojego psa.

  • Płatki zbożowe przeznaczone do mieszania z mięsem
  • Z dodatkiem ziół
  • Zawiera cenne witaminy i minerały

Płatki uzupełniające do mieszania z mięsem. Złożone z 5 zbóż, warzyw i ziół śródziemnomorskich. Z wartościowymi witaminami i minerałami.
Mięso jest wartościowe, ale nie pełnowartościowe. Elementem zbilansowanego odżywiania psa jest także wysoko strawialna dieta roślinna z jej substancjami aktywnymi i balastowymi. Najlepiej więc mieszaj zawsze mięso z naszymi psimi płatkami. Psie płatki Happy Dog zawierają ważne dla zdrowia psa witaminy i minerały. Dodając nasze psie płatki można w bardzo łatwy sposób sporządzić smaczny i zdrowy posiłek dla naszego ulubieńca.
Skład:
Płatki kukurydziane, mąka kukurydziana (suszona), płatki z pełnego ziarna pszenicy, owies, groch (łuskany) (6%), fosforan wapnia, marchew (suszona) (2%), węglan wapnia, proso (dmuchane), mąka ryżowa (wytłaczana), chlorek sodu, owoce czarnego bzu (suszone), wytłoki z winogron, cząber, majeranek, anyż, bazylia, koper włoski, kwiaty czarnego bzu, lawenda, rozmaryn, szałwia, tymianek. (Łącznie wszystkich ziół: 0,15%).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz ocenę

FLOCKEN MIXER 3kg

FLOCKEN MIXER 3kg

EAN: 4001967047752
HSCODE: 23091051
Producent: InterQuell
Linia produktowa: Flocken
Marka: HappyDog
Status: DWY