Torebka do woreczków na odchody, wzór TIGER View larger

Torebka do woreczków na odchody, wzór TIGER

BK-23067

New product


JM: SZT
EAN: 5904479230676
HSCODE: 4201
Producent: Hobby
Marka: BarryKing
Status: REG

More details

Data sheet

Animaldogs
No foodaccessories

More info

Przedstawiamy torebkę na woreczki na odchody Barry King, wzór TIGER – elegancki i praktyczny dodatek do smyczy oraz obroży z tej samej serii, tworzący stylowy zestaw. Torebka wyróżnia się unikalnym wzorem inspirowanym umaszczeniem tygrysa, co nadaje jej wyjątkowy wygląd, idealny dla właścicieli ceniących oryginalność i funkcjonalność.

Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, torebka TIGER zachwyca trwałością i estetyką, doskonale łącząc luksusowy design z praktycznymi rozwiązaniami. Wyposażona w mały, solidny karabińczyk, który umożliwia łatwe przypięcie do smyczy, paska czy plecaka, sprawia, że zawsze masz woreczki pod ręką podczas spacerów.

Etui mieści standardową rolkę woreczków, a jego uzupełnienie jest szybkie i proste dzięki wygodnemu zapięciu. Dodatkowy otwór na dole torebki umożliwia wygodne wyciąganie woreczków, bez konieczności rozwijania całej rolki, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Główne cechy torebki na woreczki TIGER:
• Unikalny wzór: Tygrysie umaszczenie nadaje torebce wyjątkowy, nowoczesny wygląd.
• Wysoka jakość: Wykonana z naturalnej skóry, gwarantuje trwałość i elegancję.
• Poręczność: Karabińczyk pozwala na szybkie przypięcie do różnych elementów, zapewniając, że woreczki są zawsze pod ręką.
• Łatwe uzupełnianie: Wygodne zapięcie umożliwia szybkie wymienienie rolki, a otwór ułatwia wyciąganie woreczków.

Z torebką na woreczki TIGER Twój pies nie tylko będzie prezentował się stylowo, ale każdy spacer stanie się bardziej komfortowy i bezproblemowy!

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Torebka do woreczków na odchody, wzór TIGER

Torebka do woreczków na odchody, wzór TIGER


JM: SZT
EAN: 5904479230676
HSCODE: 4201
Producent: Hobby
Marka: BarryKing
Status: REG