New Aqua Natura, roślina, do dekoracji akwarium, żwo pomarańczowa, plastikowa, 12 cm , wysoka View larger

Aqua Natura, roślina, do dekoracji akwarium, żwo pomarańczowa, plastikowa, 12 cm , wysoka

TN-44179

New product


JM: SZT
EAN: 5904479441799
Producent: Hobby
Marka: AquaNatura
Status: N032025

More details

Data sheet

Animalfish
Fooddecorations

More info

Przedstawiamy żywo pomarańczową roślinę do dekoracji akwarium od Aqua Natura, która wniesie ciepło i energię do podwodnego świata Twoich ryb. Ta plastikowa roślina o wysokości 12 cm to idealny wybór dla akwarystów poszukujących intensywnych, nasyconych kolorów w swoich aranżacjach. Pomarańczowy odcień liści wyróżnia się na tle tradycyjnej zieleni, tworząc dynamiczny i nowoczesny efekt wizualny.

Kluczowe cechy produktu:
• Intensywna kolorystyka: Żywy pomarańczowy kolor dodaje akwarium wyrazistości i oryginalności.
• Realistyczny wygląd: Roślina została zaprojektowana tak, by imitować wygląd naturalnych gatunków, doskonale komponując się z innymi dekoracjami.
• Uniwersalny rozmiar: Wysokość 12 cm sprawia, że świetnie nadaje się zarówno jako centralny element, jak i uzupełnienie aranżacji w tle.
• Bezpieczne materiały: Nietoksyczny plastik gwarantuje bezpieczeństwo dla ryb, krewetek i innych mieszkańców akwarium.
• Stabilna podstawa: Wyposażona w solidną podstawę, która ułatwia umiejscowienie rośliny i zapobiega jej przewracaniu.
• Łatwa w pielęgnacji: Nie wymaga specjalnego oświetlenia ani innych zabiegów pielęgnacyjnych, co czyni ją doskonałą dla każdego akwarysty.

Instrukcja przygotowania przed umieszczeniem w akwarium:
• Przed umieszczeniem w akwarium dokładnie opłucz dekorację pod bieżącą wodą, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które mogły pozostać po transporcie.
• Umieść dekorację w akwarium i stabilnie zamocuj, lekko zakopując ją w podłożu (piasku lub żwirze).

Z roślina od Aqua Natura w żywym pomarańczowym kolorze Twój zbiornik nabierze nowego charakteru i będzie cieszyć oko każdego dnia. Dodaj ją do swojej kolekcji już dziś!

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Aqua Natura, roślina, do dekoracji akwarium, żwo pomarańczowa, plastikowa, 12 cm , wysoka

Aqua Natura, roślina, do dekoracji akwarium, żwo pomarańczowa, plastikowa, 12 cm , wysoka


JM: SZT
EAN: 5904479441799
Producent: Hobby
Marka: AquaNatura
Status: N032025